Done’nin

Hikâyesi


 

Başarı, kaliteli ürün ve sürdürülebilir hizmet anlayışının en büyük sırrı!
Done olarak üretim ve dağıtım süreçlerinde ilke edindiğimiz yaklaşımlardan ayrılmayarak mutlu müşterilere sahip oluyoruz.

 

 

Done, lezzeti doğallıkta arayanlar için kaliteli ürünler ortaya çıkaran bir marka olarak Türkiye’nin farklı noktalarında üretim tesislerine sahip bir marka! İzmir, Manisa, Bursa ve Çankırı yerleşkelerinde ürünlerini tüketiciyle buluşturmak adına özenle çalışan Done; ürün portföyünü konserve, salamura – turşular, zeytin ve sos gruplarıyla çeşitlendirir. Üretimi sezonluk anlaşmalara dayandıran bir marka olarak fason çalışma ve sözleşmeli üretimle yerlli tüketiciyi de destekler.

Üretimde yakaladığı kaliteyi lojistik imkânlarını geliştirirken de kullanan Done, İstanbul’da bulunan deposu aracılığıyla Türkiye’in farklı noktalarına ulaştırır. İstanbul ve çevre illere kendi tedarik imkânlarıyla cevap veren Done, diğer noktalara bayilik sistemiyle ürün tedariki gerçekleştirir.

Üretimlerini ISO 22000:2005 güvencesiyle gerçekleştiren Done; ihracat, catering, market zincirleri ve gıda lojistik firmalarıyla bir çözüm ortağı olarak iş birliği yapar. Kurumsal bakış açısını doğallığın ruhuyla bütünleştirerek kaliteden vazgeçmeyen bir yaklaşım ortaya koyar.

Bizi biz yapan
detaylara verdiğimiz değer!

Büyüyen Ekibimize
Katılmak İster misin?